Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

MedBio Medikal müşterileri için ekonomik ve kaliteli medikal çözümler sunmaktadır. Firmamız geniş bir endüstriyel tesis yelpazesini kapsayan ve müşterilerimize eksiksiz müşteri hizmeti ve desteği sağlayan , yüksek teknolojili 3 Katlı Maske ve Bağcıklı Cerrahi Maske ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Medikal ürün ihtiyaçlarınızda size özel üretimleri ile tam aradığınız özellikte medikal ürün ihtiyacınızı MedBio Medikal ile karşılayabilirsiniz.

MedBio Medikal, Medikal Maske imalatı, Bağcıklı Cerrahi Maske, Desenli Çocuk Maskesi, N95 Maske, Cerrahi Önlük, Cerrahi Bone, Antibakteriyel Koruyucu Tulum, ve Antibakteriyel El ve Cilt Dezenfektanı başta olmak üzere medikal malzeme ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Çevreye duyarlı ürünleri ile doğaya ve insana saygıdan taviz vermeyen MedBio Medikal sizlere tıbbi standartlara uygun, üstün kaliteli ürünler sunmaktadır. Yılların bilgi birikimi ile konusunda deneyimli personelimizle sizlere daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Daha sağlıklı bir gelecek için, medikal alanda yapabileceklerimizin en fazlasını yapma misyonumuzla, taşıyabileceğimiz en uzak noktaya hizmet taşıma vizyonumuzla, sizlerleyiz…

 

Neden MedBio Medikal?

İnsana ve Doğaya Saygılı
Sektöründe Tecrübeli
Kaliteli Test Edilmiş Ürünler
Güçlü Teknik Bilgi
Sertifikalı Ürün Üretimi
Teknoljiyi Takip Eden Vizyon

MİSYONUMUZ

Misyonumuz sayısız endüstriyel tesisin ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı ürünler geliştirmek ve üretmektir. Uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurarak ilerleme, modernizasyon ve etkin hizmet ihtiyacını başarılı ve sorumlu bir şekilde yerine getirebildik. Toplumu ve çevreyi göz önünde bulundurarak yeteneklerimizi genişletiyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Endüstriyel kullanım için yenilikçi ve sürdürülebilirlik odaklı paslanmaz çelik ürünleri üreticisi olarak gelişmeye devam edeceğiz. Ürünlerimiz tasarımları, işlevsellikleri ve modern çözümleriyle tanınabilir. Müşteri odaklı ve piyasa ihtiyaçlarını esnek bir şekilde karşılayan bu şirket, uzun geleneğimize ve en son teknolojiyi desteklediğimize göre özelleştirilmiş çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.